Головна » 2021 » Червень » 2 » Змагання туристів
12:32 PM
Змагання туристів

Наші здобутки

5-6 травня у режимі «онлайн» пройшов обласний етап Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців. Ніжин на зльоті представляла команда «Рандеву» ПНЗ Центру ТКУМ, на чолі з керівником Ровенчин Іриною Олександрівною, методистом та керівником гуртка закладу.

До програми зльоту входили змагання на туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті та блок конкурсів. До конкурсної програми входили етапи «Спецзавдання» (спортивне орієнтування), туристсько-краєзнавча вікторина, конкурс фото «Туристський побут», а також відео-конкурси«Візитівка команди» та «Обряди рідного краю».

На туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті команда посіла І місце, а у загальному заліку ІІ (друге).

Доброю новиною у травні 2021 року стало і підведення підсумків Відкритого Кубку Києва зі спортивного (пішохідного) туризму на штучному рельєфіX-Drive 2020. Закриття Кубку, через пандемію, відбулось лише у квітні 2021 року. У цих змаганнях від Центру ТКУМ брали участь три команди, а саме:

• «Перці», тренер Перевера Олександр Анатолійович, змагались на дистанціях 4 класу складності;
  • «Рандеву», тренер Ровенчин Олександр Степанович, змагались на дистанціях 2 класу складності;
  • та «Рандеву-М» (Молодші), тренер Ровенчин Олександр Степанович, змагались на дистанціях 1 класу складності.

Всі три команди у загальному заліку Кубку Києва, у своїх підгрупах, вибороли ІІ (другі) місця.

Жіноча зв’язка «Рандеву», Адаменко Дарина та Куйда Валерія, стали переможцями на дистанціях 2 та 3 класів складності.